Misją AURAEKO BATERPAK Organizacja Odzysku Opakowań S.A.
jest stałe dążenie do zmniejszenia negatywnego wpływu, jaki mają zużyte opakowania oraz zużyte baterie i akumulatory na człowieka
i środowisko.

     
  logo auraeko  maya logo 
archiwum

25Artystycznie i ekologicznie na warszawskim Targówku 2012
W ramach „Dni Targówka - Artystyczny Targówek 2012”, w Warszawie 27 maja 2012r., odbyła się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii i akumulatorów.

Czytaj więcej...

pic 
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W V EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO: „DOBRE RADY NA ELEKTROODPADY 2013” skierowanego do uczniów szkół gimnazjalnych i starszych klas (V i VI) szkół podstawowych. Organizatorem konkursu są: AURAEKO Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S. A. oraz AURAEKO OPAKOWANIA Organizacja Odzysku S.A. 

Czytaj więcej...

59Festiwalowo i ekologicznie z AURAEKO w dniu 23 czerwca 2012 r., w Brwinowie
W ramach „Festiwalu Ogrodów 2012” w Brwinowie zorganizowanego przez Gminę Brwinów, AURAEKO w porozumieniu z władzami gminy, Gminnym Ośrodkiem Kultury „OKej” i Liceum im. J. Iwaszkiewicza zorganizowało 23 czerwca (sobota) w godz. 10.00-15.00 publiczną kampanie edukacyjną i zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii i akumulatorów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy, zamieszczonej pod artykułem.

Czytaj więcej...

76Follow Up
Jest to jeden z projektów realizowany przez AURAEKO w 2012 roku. Ten artykuł omawia założenia i uzyskane wyniki projektu. Zanim przejdziemy do szczegółów projektu warto przybliżyć założenia będące tłem dla tego projektu. Założenia te zawarte są w Strategii Edukacyjnej AURAEKO formułują grupy docelowe podejmowanych projektów. Poza dorosłymi, traktowanymi też, jako grupa złożona, poważnymi beneficjentami projektów edukacyjnych jest młodzież szkolna, wczesnoszkolna i dzieci w wieku przedszkolnym. Wprawdzie główne cele edukacji ekologicznej pozostają takie same dla dorosłych, młodzieży i dzieci, to jednak są inaczej formułowane, a już zupełnie inne formy działania, czyli aktywności są podejmowane w przypadku małych dzieci i dorosłych.

Czytaj więcej...